Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

  1. Strefa logowania:

Oferty firm członkowskich

NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisko

Referent ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

- sporządzanie i archiwizowanie dokumentów sprzedażowych

- prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji z kontrahentami

- sporządzanie ofert handlowych

Nasze oczekiwania:

-bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel

- komunikatywność

-dobra organizacja pracy własnej

-umiejętność pracy w zespole

-gotowość do pracy zmianowej

-badania sanitarne lub gotowość do ich zrobienia

Oferujemy:

-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- system premiowy

-przyjazną atmosferę

-pracę w młodym zespole

Kontakt: slawomir.pawlikowski@nordis.com.pl

               Dział Kadr ul. Zimna 1a tel. 68 4512 276

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu przez „NORDIS” Chłodnie Polskie Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r.Nr 101, poz. 926 ze zm.) Jestem świadomy/świadoma, że Administratorem Danych jest „NORDIS” Chłodnie Polskie Sp. z o.o. ul. Zimna 1a w Zielonej Górze.
Jestem świadomy/świadoma, że mam prawo wglądu, poprawiania i usuwania tych danych.

Kalendarz wydarzeń

Szybki kontakt

Biuro Zielona Góra: tel. 68 327 18 81
Oddział Nowa Sól: tel. 794 300 104
Oddział Żary/Żagań: tel. 697 712 733
Oddział Wschowa: tel. 884 782 630
Oddział Świebodzin: tel. 68 327 18 81
do góry