Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

  1. Strefa logowania:

Oferty firm członkowskich

Fundacja Przedsiębiorczość

Opis stanowiska

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, lub umowy o świadczenie usług.

Obowiązki:

-       Obsługa Działu Sprzedaży Krajowej w zakresie prawnym;

-       Tworzenie umów sprzedażowych;

-       Zabezpieczenie kredytów kupieckich;

-       Monitorowanie oraz windykacja należności;

-       Podstawowa ocena stanu finansowego kontrahentów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziany tytuł Radcy Prawnego;
- Co najmniej 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Bardzo dobra znajomość prawa gospodarczego i prawa handlowego;
- Bardzo dobra umiejętność redagowania umów w języku polskim;
- Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność i twórcze traktowanie zleconych zadań;
- Zdolności organizacyjne, umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie oraz umiejętność oceny priorytetów;
- Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
- Dyspozycyjność.

Oferujemy:
- Atrakcyjną pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Wynagrodzenie: adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów.

Jak się ubiegać

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: kaczmarczyk@fundacja.zary.pl w treści maila wpisujac stanowisko, imię i nazwisko

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Kalendarz wydarzeń

Szybki kontakt

Biuro Zielona Góra: tel. 68 327 18 81
Oddział Nowa Sól: tel. 794 300 104
Oddział Żary/Żagań: tel. 697 712 733
Oddział Wschowa: tel. 884 782 630
do góry