Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

  1. Strefa logowania:

Wydarzenia

Zielona Góra
powiększ

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej zaprasza na szkolenie ONLINE pn.:

 „Bezpieczne dane w Twojej firmie

czyli jak skutecznie chronić istotne informacje podczas pracy zdalnej i … nie tylko

02.12.2020 r. w godz. 9.00 – 14.00.

Szkolenie będzie dostępne na platformie internetowej do szkoleń on-line. Link do szkolenia zostanie przekazany uczestnikom poprzez e-mail - podany na Formularzu zgłoszeniowym  - najpóźniej 4 godziny przed szkoleniem.

CEL SZKOLENIA:  poznanie podstawowych rodzaji aktualnych zagrożeń oraz sposoby ochrony danych a także podniesienie świadomości dotyczącej wartości posiadanych informacji przez organizację oraz jej pracowników.

W ostatnich miesiącach liczba cyberataków wzrosła wielokrotnie. Celami ataków są także firmy MŚP. Nowoczesna firma powinna dbać o ochronę informacji i to nie tylko danych osobowych (Rodo), i to nie tylko podczas pracy zdalnej.

W dobie cyfryzacji usług każdy właściciel i pracownicy powinni wiedzieć jak zagwarantować bezpieczeństwo informacji oraz jakie wymogi prawa muszą być spełnione a także jakie sankcje grożą za ich złamanie.

  • Czy masz jakieś cenne dane w Twojej firmie?
  • Czy wiesz jaki jest koszt wycieku lub kradzieży danych? Czy firmy w Twoim regionie były celami ataków hackerskich?
  • Czy był jakiś incydent w Twojej firmie?
  • Jakie zadania i obowiązki czekają po wycieku danych?
  • Czy znasz przykłady wycieku/kradzieży ważnych informacji z innych firm? A może Twój pracownik dostał podejrzany e-mail z załącznikiem lub linkiem? Czy „tylko kliknął”? Co się działo później? Udało się odzyskać stracone dane lub pieniądze?
  • Czy pracownicy wiedzą jak odróżnić fałszywe e-maile od tych właściwych?
  • Czy można wiarygodnie sprawdzić zabezpieczenia Twojej firmy zanim dojdzie do ataku?
  • Czy znasz odpowiedzi na powyższe pytania?

DO KOGO KIEROWANE JEST SZKOLENIE

  • Właściciele firm
  • Kadra zarządzająca
  • Pracownicy działów księgowości, kadr, marketingu, sprzedaży, sklepów.

KORZYŚCI:

uzyskanie aktualnej, praktycznej wiedzy (przykłady z rzeczywistych firm i instytucji) dotyczącej zagrożeń dla bezpieczeństwa informacji a szczególnie cyberzagrożeń w Internecie np. kradzieże i wycieki danych, phishing, ransomware

  • poznanie skutecznych sposobów codziennej ochrony informacji
  • podniesienie świadomości dotyczącej wartości i znaczenia posiadanych informacji przez organizację oraz jej pracowników
  • usystematyzowanie wiedzy z zakresu zabezpieczania dokumentacji i systemów informatycznych

 Program szkolenia znajduje się w załączeniu.

 ODPŁATNOŚĆ:

249 zł netto / 1 os. - członkowie OPZL

349 zł netto / 1 os. – osoby spoza firm członkowskich OPZL

* od ceny regularnej netto oferujemy rabat 20% dla zgłoszeń nadesłanych do dnia 24.11.2020r.

W ZAKRESIE SZKOLENIA ZAPEWNIAMY:

-       Wyjątkową atmosferę

-       Duże zaangażowanie uczestników

-       Aktualne przykłady cyberzagrożeń

-       Skuteczne narzędzia codziennej ochrony informacji

-       Wykład wraz z prezentacją multimedialną

-       Materiały dla uczestników w wersji elektronicznej (pdf)

-       Zaświadczenia o udziale w szkoleniu

Zapisy przyjmujemy za pomocą Formularza zgłoszeniowego, na adres  .

Termin zgłoszeń upływa 29 listopada 2020r.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Bernadettą Holak, tel.: 609 758 770, e-mail: b.holak@opzl.pl

Informacja o TRENERZE:

ARKADIUSZ STAWCZYK - specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa informacji. Certyfikowany specjalista IT Security - CISS (Certified IT Security Specialist). Trener ECDL EPP e-Urzędnik, egzaminator ECDL oraz kierownik projektów (Fn-TSPM). Poprzednio kierownik Wydziału Informatyki w dużej jednostce administracji samorządowej.
Był odpowiedzialny za kluczowe projekty informatyczne realizowane w urzędzie oraz skuteczne wdrażanie Polityki Bezpieczeństwa Informacji. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Project Management Institute Poland Chapter. Prowadzi szkolenia oraz consulting w obszarach ICT w biznesie i administracji. Ma za sobą również kilkuletnie doświadczenie wykładowcy wyższej uczelni.

Pliki do pobrania

Kalendarz wydarzeń

Szybki kontakt

Biuro Zielona Góra: tel. 68 327 18 81
Oddział Nowa Sól: tel. 794 300 104
Oddział Żary/Żagań: tel. 697 712 733
Oddział Wschowa: tel. 884 782 630
do góry